Doprava

Objednané zboží se snažíme odesílat co nejdříve, většinou v den objednání nebo v den po něm následující (max. doba mezi objednávkou a odesláním by v žádném případě neměla být delší než 3 pracovní dny).

Poštovné po ČR:
Kurýr DPD po ČR s dobírkou = 117 Kč (pouze 96 Kč při platbě platební kartou nebo předem na účet) (od hodnoty objednávky nad 1.500 Kč zdarma)

Česká pošta + Dobírka po ČR = 135 Kč (pouze 114 Kč při platbě platební kartou nebo předem na účet) (od hodnoty objednávky nad 2.000 Kč zdarma)

Můžete také využít služby Zásilkovna.cz a zboží si vyzvednout na jedné z jejích partnerských míst (v kombinaci s platbou předem je to nejlevnější forma přepravy - 59 Kč, případně 80 Kč s dobírkou).

Poštovné na Slovensko:
Pošta na Slovensko s dobírkou = 169 Kč (od hodnoty objednávky nad 2.500 Kč zdarma), při platbě předem na náš účet ve Fio bance je poštovné jen 143 Kč (od hodnoty objednávky nad 2.500 Kč zdarma).

Můžete také využít služby Zásilkovna a zboží si vyzvednout na jedné z jejích partnerských míst (v kombinaci s platbou předem je to nejlevnější forma přepravy - 91 Kč, případně 117 Kč s dobírkou).

Ke každé objednávce samozřejmě zdarma přibalujeme nálepky popřípadě i jiné promo materiály.