Doprava a reklamace

DOPRAVA

Respektujeme nařízení vlády a vzhledem k tomu, že návštěvu skateshopu nepovažujeme v téhle složité době za nezbytnou, rozhodli jsme se naši kamennou prodejnu do odvolání úplně zavřít. Vzhledem ke zhoršující se situaci není podle nás na místě ani osobní odběr objednávek přes okénko, který zákon umožňuje. Eshop naplno funguje, balíky odchází každý den a dopravci se snaží vše doručit k vám domů v nejbližším možném termínu. Držte se, myslete i na ostatní a snad se na Muchově 3 brzy znovu potkáme ve zdraví a dobré náladě!

Objednané zboží se snažíme odesílat co nejdříve, většinou v den objednání nebo v den po něm následující (max. doba mezi objednávkou a odesláním by v žádném případě neměla být delší než 3 pracovní dny).

Poštovné po ČR:
Kurýr DPD po ČR s dobírkou = 117 Kč (pouze 96 Kč při platbě platební kartou nebo předem na účet 2000266393/2010) (od hodnoty objednávky nad 1.500 Kč zdarma)

Česká pošta + Dobírka po ČR = 135 Kč (pouze 114 Kč při platbě platební kartou nebo předem na účet) (od hodnoty objednávky nad 2.000 Kč zdarma)

Můžete také využít služby Zásilkovna.cz a zboží si vyzvednout na jedné z jejích partnerských míst (v kombinaci s platbou předem je to nejlevnější forma přepravy - 59 Kč, případně 80 Kč s dobírkou) (od hodnoty objednávky nad 1.500 Kč zdarma).

Poštovné na Slovensko:
Doprava na Slovensko s dobírkou = 155 Kč (od hodnoty objednávky nad 2.500 Kč zdarma), při platbě předem na náš účet ve Fio bance nebo platební kartou online je poštovné jen 129 Kč (od hodnoty objednávky nad 2.500 Kč zdarma).

Můžete také využít služby Zásilkovna a zboží si vyzvednout na jedné z jejích partnerských míst (v kombinaci s platbou předem je to nejlevnější forma přepravy - 91 Kč, případně 117 Kč s dobírkou).

Ke každé objednávce samozřejmě zdarma přibalujeme nálepky popřípadě i jiné promo materiály.REKLAMACE A VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Pokud chcete nakoupené zboží reklamovat nebo jej vrátit v zákonné lhůtě 14 dnů od jeho obdržení, zašlete jej prosím na adresu:

Darkslide.cz
Miroslav Kvapil
Muchova 3
160 00 Praha 6
tel. 775978209

Reklamační formulář je ke stažení zde: odstoupeniodsmlouvy.doc

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.