Upozornění: V týdnu mezi pondělím 2.10. a pátkem 6.10.2023 je naše prodejna na Hradčanské uzavřena, osobní odběr tedy dočasně není možný. Eshop běží a balíky se odesílají každý den!

Trucky Ace AF1 HOLLOW Theories 55

Ace je zavedená značka ze San Francisca, která vyrábí trucky plus pár druhů doplňků a oblečení. V jejím týmu jsou například Kevin Rodrigues, Ronnie Sandoval, Raven Tershy, Alex Olson, Jacopo Carozzi, Didrik Galasso a spousta dalších.
Skladem
Kód: TR_22212
Značka: Ace trucks
1 990 Kč
Kategorie: Trucky
Velikost trucku: 8.5
tr 22212
Novinka
Ace je zavedená značka ze San Francisca, která vyrábí trucky plus pár druhů doplňků a oblečení. V jejím týmu jsou například Kevin Rodrigues, Ronnie Sandoval, Raven Tershy, Alex Olson, Jacopo Carozzi, Didrik Galasso a spousta dalších. Vyšší řada jménem AF1 je vyrobena z mnohem odolnějšího materiálu než řada Classic. Ten se během několika let vývoje řešil až na molekulární úrovni. Truck je tak nejen pevnější, ale rideři navíc oceňujou jeho poznatelně delší životnost. Za zmínku stojej i patentovaný matky, který udržujou závit "dýl ve formě". Ke každýmu trucku navíc dostanete speciální červenou matku, která se po zasazení do jakýhokoli skate toolu změní v závitník. AF1 HOLLOW jsou díky provrtanému kingpinu a osičce o 8,6% lehčí než standartní AF1. Tento model s černým baseplatem je kolaborací s firmou Theories of Atlantis. U AF1 došlo k posunutí číslování - velikost AF1 55 má osičku širokou 8.5 palců tudíž bychom jí doporučili na desky od 8.375 do 8.75. Uvedená cena je za pár.
Zpět do obchodu